שלום וחג שמח - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רובי

  נשלח ע"ירובי 00:25, 15 באפריל 2014

  אתה מתעסק ומוחמה בפשיטות רגל? השאלה שלי היא כזאת אני בחור צעיר עם חובות לבנקים מכמה בנקים וחברת אשראי הכול התחיל מהלוואה שלקחתי בטלפון ועבודות שלא היו יציבות ומשכורות נמוכות קיצר נפלתי עם זה אני בן 30 אני רוצה לפתוח דף חדש עם החיים שלי אני ממורמר כרגע אני עובר תקופות קשות עד למחשבות של לקפוץ מבניןן יש לי התראות מהוצלפ יש לי כל מיני תביעות לא מבין בזה כלום פעם ראשונה קרה לי דבר כזה קראתי על פשיטת רגל ואני בטוח שזה הפיתרון שלי לפתוח דף חדש כי אם לא זה אני הולך לעבור שחור השנה

  השב
 • 10:03, 15 באפריל 2014

  דבר איתי אחרי החג

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.