פושט רגל עם אפשרות להסדר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מאיר

  נשלח ע"ימאיר 18:06, 20 באפריל 2014

  להסדרשלום , צו כינוס בענייני ניתן ביום 28.01.2013 מוכרז כפושט רגל מתאריך 8/9/2013 נראה כי חלק גדול הנושים שלי מסיבה זו או אחרת לא פותחים תביעות כנגדי או שטרם פתחו. סדר גודל של החוב המוערך עמד על 500,000 שקל , כאשר כרגע פתוח 100,000 ש"ח. 1. מדובר על כשנה ו4 חודשים אחרי מתן צו הכינוס 2. מדובר על כ-9 חודשים מאז שהוכרזתי כפושט רגל עורך הדין שלי ( שתאכלס אני סומך עליו ) אומר לי שהיה בעיה גדולה אצל הכונס נכסים בהדפסות / הגשות וכדומה ולכן ייתכן שעדיין מישהו הגיש כנגדי תביעה. לפי מה שאני יודע יש לנושים חצי שנה לאחר מתן צו הכינוס להגיש תביעה. אם מדובר ב100,000 ש"ח ויש לי בקופה בערך 15,000 אני יכול לסיים אם זה ולהגיע להסדר. מה דעתכם ? מה כדאי לי לעשות?

  השב
 • 19:05, 22 באפריל 2014

  מאיר שלומות, לעיתים ניתן לנושים להגיש בקשה להגשת תביעת חוב באיחור. ברם הם צריכים נימוק טוב וחזק על העובדה לפי איחרו בהגשה. אני מציע לך לפנות למשרדי הכונ"ר כדי לקבל רשימת תביעות החוב והעתקם. לאחר מכן תעביר אלי את תביעות החוב ואבדוק האם אלו הוגשו במועד ואם לאו. הפטר ניתן לבקש בכל עת כאשר הנימוק למתן הצו המיוחל הינו טוב וראוי. בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.