• 24 באפריל 2014

בוקר טוב

הי יש לי חוב של ויזה של 25 אלף בגלל שזה עבר לעורך דין אז קפץ ל26 אלף בשביל מכתב עלוב לא יאמןןן וזה לא חוב היחידי קיצר אני גר אצל אמא שלי התקשרו אליה איימה עליה יבוא לחפש אותי וכל מיני דברים ואז התקשרה אליי וכרגיל איומים לא שהפחידה אותי או משהו עכשיו אין לי איך לשלם פיטרו אותי ואני חייב כמעט 250 אלף שקל אין שום דבר בן 29 אני מאיפה בדיוק אני יקריץ להם אני אגנוב ??יש פיתרון כי אני מקבל ערימות של תביעות ואני לא יודע מה לעשות מה י'קחו לי מה זה תחליתה של מלחמה איתם ?כניראה אין לי ברירה וזה רק פשיטת רגל לפיי מה שקראתי אצלך פה זה יכול לפתוח לי דרך חדשה כי מבחינת הסדרים או הוצאות לפועל תועלת לא לי ולא להם מה אתה מציע לי?

24 באפריל 2014
  • 24 באפריל 2014

בוקר טוב

ארנון בוקר טוב, לעניות דעתי ובטרם אני יודע את כל הפרטים לגבי נסיבות הסתבכותך הכלכלית, אני חושב כי הליך פשיטת רגל הוא ההליך המתאים עבורך. במידה ותרצה, אעבר אלי סריקת תיקים מההוצל"פ + פירוט כל תיק ותיק, על מנת שאוכל לתת לך התייחסות ראויה.
    המשך יום נפלא...

24 באפריל 2014
    • 24 באפריל 2014

בוקר טוב

הי תודה על התשובה אין לי עדיין תיקים זה בדרך ההסתבכות היא עקב הלוואה שלקחתי ופיטוןרים שהיה משכורת נמוכה קיצר לקחתי מבנק מבנק להחזיר הלוואה על הלוואה

24 באפריל 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?