בוקר טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ארנון

  נשלח ע"יארנון 05:33, 24 באפריל 2014

  הי יש לי חוב של ויזה של 25 אלף בגלל שזה עבר לעורך דין אז קפץ ל26 אלף בשביל מכתב עלוב לא יאמןןן וזה לא חוב היחידי קיצר אני גר אצל אמא שלי התקשרו אליה איימה עליה יבוא לחפש אותי וכל מיני דברים ואז התקשרה אליי וכרגיל איומים לא שהפחידה אותי או משהו עכשיו אין לי איך לשלם פיטרו אותי ואני חייב כמעט 250 אלף שקל אין שום דבר בן 29 אני מאיפה בדיוק אני יקריץ להם אני אגנוב ??יש פיתרון כי אני מקבל ערימות של תביעות ואני לא יודע מה לעשות מה י'קחו לי מה זה תחליתה של מלחמה איתם ?כניראה אין לי ברירה וזה רק פשיטת רגל לפיי מה שקראתי אצלך פה זה יכול לפתוח לי דרך חדשה כי מבחינת הסדרים או הוצאות לפועל תועלת לא לי ולא להם מה אתה מציע לי?

  השב
 • 11:39, 24 באפריל 2014

  ארנון בוקר טוב, לעניות דעתי ובטרם אני יודע את כל הפרטים לגבי נסיבות הסתבכותך הכלכלית, אני חושב כי הליך פשיטת רגל הוא ההליך המתאים עבורך. במידה ותרצה, אעבר אלי סריקת תיקים מההוצל"פ + פירוט כל תיק ותיק, על מנת שאוכל לתת לך התייחסות ראויה.
  המשך יום נפלא...

  תגובה
 • 11:51, 24 באפריל 2014

  הי תודה על התשובה אין לי עדיין תיקים זה בדרך ההסתבכות היא עקב הלוואה שלקחתי ופיטוןרים שהיה משכורת נמוכה קיצר לקחתי מבנק מבנק להחזיר הלוואה על הלוואה

  תגובה
 • 11:53, 24 באפריל 2014

  פנה טלפונית אל משרדי ותאם פגישה...

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.