מכירת בית בהליך כינוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אור

  נשלח ע"יאור 16:11, 2 במאי 2014

  שלום אני בהליך פש"ר ניתן ליצווכינוס בחודש 11-2013 החוב שלי הוא 120000 ש"ח נשארה לי משכנתא 400000 שווי הנכס 820000 ש רציתי לברר האם אני כחייבת יכולה לפנות לבית משפט על מנת למכור את ביתי ולהגיע להסדר נושים על מנת לרכוש בית זול יותר ולעמוד בהחזרי המשכנתא ולהחזיר חלק מהמשלימה בכדי ךהצליח לעמוד על הרגליים ואם כן מה האפשרויות

  השב
 • 16:32, 2 במאי 2014

  אור שלומות,
  מה הסטטוס המשפחתי שלך, האם את נשואה ומהן הכנסות התא המשפחתי.
  מכיוון שהנכס שבבעלותך עולה על מצבת החובות שלך אינך חדלת פירעון ומשכך הליך הפשר אינו מתאים לך.
  ראי הוזהרת, ההגנה בהליך פשר הינה זכות... ניצול לרעה של ההליך יכול ויהיה בעוכרייך.
  שבת טובה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.