פירוק חברה טפירו - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חגי

  נשלח ע"יחגי 09:46, 4 במאי 2014

  לאחרונה "קרן אור של חיליק טפירו הגישה בקשת פירוק ומונה לה מפרק זמני עו"ד רמי קוגן. האם ע"מ לקבל את כספי החוב שלי אני חייב לפנות אליו? או שיכול לבחור עו"ד אחר? האם ה"ערבות אישית" שחתום עליה חיליק טפירו מאפשרת לי לתבוע אותו ישירות ( על הפרש הסכום לאחר פירוק החברה)? חגי

  השב
 • 17:06, 4 במאי 2014

  חגי שלום רב,
  בהליך פירוק חברה יש להגיש את תביעות החוב כנגד החברה לידי המפרק אשר מונה מטעם בית המשפט של הפירוק, הוא בית המשפט המחוזי.
  במידה ויש עילת תביעה כנגד מי מבעלי החברה באופן אישי, ניתן להגישה בנפרד באמצעות לשכת ההוצאה לפועל במסגרת תובענה. ברם, יש לבדוק האם הישות הנפרדת, בעל המניות, לא מצוי אף הוא בהליך פש"ר. במידה וכן, יש להגיש את תביעת החוב לידי הכונ"ר ו/או לידי בעל התפקיד שמונה בתיק הפש"ר....
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.