פשיטת רגל? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • עוזי

  נשלח ע"יעוזי 13:00, 5 במאי 2014

  טל, תודה על התשובה האחרונה , שאלה נוספת, בעיקבות החובות הרבים שנוצרו בעסק עקב פשיטת רגל של הלקוח , נאלצתי לפטר את 2 העובדים שהיו לי (לפני כ שנתיים). העובדים ממתינים בסבלנות לקבל את הפיצויים. כעת במידה ואגיש בקשה לפשיטת רגל האם הם יקבלו את הפיצויים מביטוח לאומי.

  השב
 • 15:02, 7 במאי 2014

  עוזי שלומות, על העובדים להגיש תביעת חוב כנגדך. מיד עם אישור תביעת החוב, יכולים לתבוע מאת הביטוח הלאומי. ברם, אבקש לשוחח עימך טלפונית כי תביעתם אל מול המ.ל.ל יכול ותפגע בך בהליך הפש"ר.... חובות בדין קדימה וכיוצא בזה...
  לידיעתך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.