שימוע לאחר פיטורין - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • בנישתי

  נשלח ע"יבנישתי 13:26, 13 בספטמבר 2012

  אני הועסקתי ע״ אגודה שומר ישראל , פוטרתי מהעבודה בחודש דצמבר 2011 לא שולם לי שכר על חודשים אוקטובר ונובמבר , לא שולמו לי פצויים ותנאים נלווים עבור 4 שנים עבודה . לאגודה מונה כונס נכסים מטעם משרד התעשייה במהלך חודש ינואר 2012 . עד עצם היום לא קיבלתי שכר ופיצויים לא מהמעסיק ולא מביטוח הלאומי . היום התקשר אלי הכונס והזמין אותי לשימוע אחרי 10 חודשים שלמעשה אני מפוטר השאלה שלי האם מותר לא להזמין אותי לשימוע ( ואם עלי להופיע ) אשמח לקבל תשובה .

  השב
 • 16:05, 23 בספטמבר 2012

  בנישתי שלום.
  אם מונה לחהרה כונס נכסים, ובמידה והגשת תביעות חוב למל"ל, על מנת לקבל את זכויויך, לכונס הנכסים זכות לזמן אותך לחקירה בפניו, על מנת לגבש את החלטתו בדבר זכויותיך.

  הייתי ממליץ להתייצב לחקירה, על מנת לא להסתכן בחיית תביעתך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.