טל שלום - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • דור

  נשלח ע"ידור 02:38, 9 במאי 2014

  רצוי שתגיב בפרק זמן של 30 יום ממועד התאריך הנקוב במכתב ההתראה. את תגובתך תשלח לעו"ד ששלח את מכתב ההתראה באמצעות הפקס ו/או דואר רשום. לידיעתך,, תוך 30 יום ממועד שליחת המכתב, רשאים לפתוח נגדך תביעה ללשכת הוצאה לפועל. זה תגובה לשאלה שלי ואני מודה לך מאוד על התשובה מה אני אמור לרשום בתגובה שלי? ולכמה זמן זה ידחה והאם הם יסתכלו על המכתב ששלחתי בתור תגובה או שלא יתיחסו וימשיכו עד שיגיע 30 יום ויפתחו תיק

  השב
 • 11:46, 12 במאי 2014

  העניין ידון בטרם יחלפו הימים....

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.