שלום שוב טל מצטער על השאלות הרבות - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • דור

  נשלח ע"ידור 02:40, 11 במאי 2014

  אני מעוניין לשלם 500 שקל כל חודש אבל הפקידה הזאת במשרד של העורך דין אומרת שזה לא אפשרי אני לא יכול לשלם מקדמות או מעבר לזה הם לא מעונינם ולא רוצים ה30 יום מתחיל מתי שחתמתי בדואר שלקחתי את המכתב? או מתי שהם שולחים? שאלה נוספת בקשר לסדר דין מהיר שיש לי חוב אחר לבנק פועלים ב12.05 כבר נגמר לי הזמן להגיש התנגדות אחרי שביקשתי 3 פעמים הערכת מועד היום כבר 11 לחודש האם נחכה לאזהרה ושם נילך לחקירת יכולת שם החוב ביחד עם השכר טרחות של העורך דין בערך 110 אלף

  השב
 • 11:48, 12 במאי 2014

  אנא פנה אל עו"ד הבקיא בתחום על מנת שיסייע לך. אינני יודע את נסיבות הסתבכותך הכלכלית ובשל כך, רצוי שאקבל יותר פרטים. לעניות דעתי ניתן להגיע עימם להסדר ורצוי לעשות כך....
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.