כספי פיצויים ממעסיק בזמן פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • לילי

  נשלח ע"ילילי 13:41, 18 במאי 2014

  שלום רב, אנו נמצאים בתחילתו של הליך פשיטת רגל. ממש לפני כמה ימים קיבלנו את צו הכינוס. בעלי החליף מקום עבודה לפני כחודשיים וזכאי לכספי פיצויים על סך של בערך 9000 שח. מה עלניו לעשות בכדי שהכונס יאשר לנו למשוך את הכסף היות ואנו חייבים אותו למשפחה... נעזרנו בכל החודשים האחרונים בכספי משפחה בכדי לשרוד היות והיו עיקולים על משכורתו והשתכרנו במשכורת חלקית עקב כך. אודה לעזרתך אנחנו כבר ממש מיואשים הכל הולך קשה

  השב
 • 15:57, 18 במאי 2014

  לילי שלומות,
  ראשית, ברכות על הינתן צו הכינוס, במסגרתו צו עיכוב הליכים כנגד בעלך.
  שנית, כספי פיצויים מוקנים לנאמן לנכסי פשיטת הרגל ומשכך, כספים אלו אמורים לעבור לידי קופת הכונ"ר. ברם, לאור טענתך לפיה בני המשפחה סייעו בידיכם עת רבצו העיקולים על משכורת בעלך, יש להגיש בקשה לבית המשפט של הפש"ר, היינו בית משפט המחוזי, בה יפורט וביתר שאת לרבות הצגת אסמכתאות בדבר סיוע בני המשפחה עת היו העיקולים...
  הבקשה נדרשת תצהיר תומך מפורט.
  אני מייעץ לך שלא לעשות כן בעצמך אלא להיוועץ ולהסתייע בעו"ד בקיא בתחום הפש"ר, על מנת לנסות לקבל את דמי הפיצויים ו/או חלקם לטובת בני המשפחה.
  בברכה ובהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.