שלוםםםם - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • ליאור

  נשלח ע"יליאור 14:24, 22 במאי 2014

  שלום פניתי ללכה של הסיוע משפטי לבקש עורך דין אבל אמרו לי שאני גר אצל ההורים הם רוצים הכנסות שלהם,עכשיו ההורים שלי לא מוכנים להביא לי ואני זקוק לעורך דין למה אני במצב קשה מאוד ולי אין מושג עם כל ההוצאות לפועל עכשיו אני לא גר בבית גר בכל מיני מקומות רק בגלל לקבל עורך דיןןן השאלה שלי אני אמור לחתוםעל תצהיר שזה נכוןן מה קורה אם באמצע חזרתי להורים או הלכתי לישוןןן שם מה הסיכונים בזה??

  השב
 • 16:59, 22 במאי 2014

  ליאור שלום רב, אנא חזור ללשכת עורכי הדין, בקש שיחה עם אחראי מינויי עורכי דין. ספר בהרחבה על הבעיות שלך. מדינת ישראל מחויבת עפ"י דין לסייע לך.
  בברכה.

  תגובה
 • 18:54, 22 במאי 2014

  סיפרתי לא מעניין אותם היא אומרת לי עינת קצב עוזרת אחראית של הלישכה שזה ככה זה זה החוק, הבעיה שאני הולך לחתום על תצהיר תכלס שאני לא גר איתם אבל אני כן גר איתם הם בודקים מה הם רוצים שאני לא יהיה מיוצג על ידי אף אחד אני עם חובות 300.000 אלף בגלל ריביות ובאלגן לא יכול לעבוד אפילוו מה יהיה אחרי זה אם יגלו שאני גר אצלהם?

  תגובה
 • 18:59, 22 במאי 2014

  ליאור, אל תוותר, אל תעשה תצהיר שקרי. פנה למי שמעל האחראית... דווח אם צריך למבקר המדינה.
  בנוסף, פנה לרשם ההוצאה לפועל במידה ויש לך תיק איחוד. דווח לו על המקרה שיורה לסיוע המשפטי למנות לך עורך דין.
  במסגרת הבקשה לרשם ההוצאה לפועל, תבקש עיכוב כל ההליכים כנגדך מאחר ואתה נאלץ לפנות להליך פש"ר וטרם מונה לך עורך דין.
  על בקשה זו רשאי רשם ההוצל"פ ליתן לך עיכוב הליכים בכל התיקים המתנהלים כנגדך....
  במידה ולא יסייעו לך, פנה למשרדי. ממש מרגיז !!!
  בברכה,
  טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
 • 20:30, 22 במאי 2014

  פניתי אין היא אומרת שזה החוקק מתי אני אמור לדבר עם הרשם שאני אקבל אזהרה? תיק ראשון בינתים נפתח עוד לא קיבלתי אזהרה איך אפשר ככה מיואש

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.