ערב טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • סימה

  נשלח ע"יסימה 18:59, 22 במאי 2014

  הי מבררת לדעת איך אני הולכת לחקירת יכולת יום אחרי שקיבלתי תאזהרה פשוט ללכת להוצאה לפועל ולבקש חקירת יכולת? והשאלה השניה כל עוד אני פוועלת לפי האזהרה אני מוגנת מעיקולים אין לי כלום תאמת אבל אני ימתכונת לרישיון ולמשכורת

  השב
 • 19:03, 22 במאי 2014

  סימה שלום, פני ללשכת ההוצאה לפועל הסמוכה למקום מגורייך, קחי שאלון ובקשת חייב. את יכולה לשלוח אליהם בדואר. זיכרי לנפק אסמכתאות מלאות בדבר הכנסות והוצאות משק ביתך. בנוסף, ראי בשאלון עצמו, עמוד אחרון בו, יש פירוט למסמכים הנדרשים.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.