• ירון

  נשלח ע"יירון 18:06, 16 בספטמבר 2012

  שלום לך.אני מוגדר כמוגבל באמצעים כבר שנתיים שאלתי היא.האם אוכל להגיע להסדר חובות עם הנושים.לפני הליף פשיטת רגל.כי אני משלם כבר שנתיים והחוב רק צומח.והאם זה נכון שאפשר להגיע להסדר על30 אחוז בתנאים מסוימים אשמח לקבל תשובה.

  השב
 • 16:11, 23 בספטמבר 2012

  ירון שלום. ההליך אשר אליו אתה מתייחס נקרא הסדר נושים לפי סעיף 19א לפקודה.
  המדובר בליך יעיל מאד, אשר פותח פתיח לסיים את משא החוב בזמן קצר וללא הכזרה כפשוט רגל.
  להערכתי, מדובר באחד הכלים היעילים ביותר שבמסגרת פקודת פשיטת הרגל.

  לצורך אישור הסדר כאמור יש להשיג הסכמה של נושים בין, בערך ובין במניין. (יש לציין כי אין המדובר ברוב של בעלי חובות אשר ידועים לך, כי רוב של בעלי חוב אשר יגישו תביעת חוב ויצביעו באסיפת הנושים)

  מוזמן לקבל ייעוץ

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.