• אוריאל

  נשלח ע"יאוריאל 14:39, 4 ביוני 2014

  שלום אני נימצא בפשיטת רגל 3 חודשים לאחר ההכרזה.אני משלם 600 שקל לכונס וקיבלתי הקצבה למזונות על סך500 שקל בעיקרון המזונות הם 2000 שקלים רציתי לדעת מה קורה לגבי ההפרש האם ניצבר חוב?ואם כן האם אני יכול להגיש בקשה לבית משפט המחוזי להפחית את המזונות.

  השב
 • 15:07, 4 ביוני 2014

  חג שמח, דמי מזונות לאחר הקצבתם, יהא דמי המזונות הקבועים בכל זמן הליך הפש"ר, לאחר סיומו של ההליך, דמי המזונות יחזור לקדמותו. לא נצבר כל הפרש...
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.