פשיטת רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • סנדרה כהן

  נשלח ע"י סנדרה כהן 12:04, 9 ביוני 2014

  שלום. בתאריך 27.5 פתחתי תיק לפשיטת רגל ועוד לא קיבלתי כלום., בינתיים קיבלתי מהנורמה עיכול בנק על חוב ארנונה הם רוצים שאני יעשה הסדר חוב. מה לעשות זה ה לא ניקרא עדשת עושים..??

  השב
 • 20:33, 10 ביוני 2014

  סנדרה שלומות, במידה והגשת הבקשה לפשר, דווחי לעירייה על הפתיחה הנ"ל. בקשי עיכוב הליכים עד למתן צו הכינוס. כדאי לך להיוועץ בעו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, הוא יידע כיצד לעכב אותם ולבטל העיקול.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.