תיק איחוד שפוזר - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
  • טל

נשלח ע"יטל 21:15, 10 ביוני 2014

שלום. היה לי תיק איחוד שפוזר עקב אי תשלום. סך כל התיקים כ 80 אלף וקבעו לי החזר של 350 שלא עמדתי בו כי מצבי בכי רע. הגשתי בקשה לאיחוד מחדש בטענה כי מצבי הורע.לא התקבלו טענותיי. שאלתי: מה ניתן לעשות.האם יש דרך בכל זאת לאחד או ללכת על פשט"ר? אין לי כסף לעו"ד.לכן כרגע אני מגשש באפילה אודה על תשובתך נ.ב. הכנסתי 4000 שח

השב
  • 22:12, 10 ביוני 2014

טל היי, צו תשלומים בשווי 350 ש"ח, הינו תואם את מצבת חובותיך בהליך הוצל"פ, משכך הייתי עושה כדי להגיע להסדר נושים עם הזוכים בתיקי ההוצל"פ אשר מתנהלים כנגדך. הליך פשר במצבת החובות שלך, רצוי שאקבל יותר פרטים על נסיבות הסתבכותך הכלכלית. גילך והסטאטוס שלך. בנוסף את רמת ההוצאות שלך... רצוי גם שתעשה כדי לשפר את הכנסות התא המשפחתי שלך.

תגובה
  • 22:28, 10 ביוני 2014

תודה על תשובתך.
    אני בן 40 נשוי+7.אשתי לאחר לידה.בד"כ עק"ב.
    אני המפרנס היחיד. חובותיי קרו עקב הכנסה מועטה ביחס להוצאה.
    היו זמנים שלא עבדתי כלל והייתי מקבל הבטחת הכנסה.
    יש לי אפשרות להגדיל את הכנסתי אבל זה תלוי ברישיון הנהיגה שמעוקל לי כבר 8 חודשים.
    ובגלל זה גם הפסדתי עבודה.טענתי זאת גם בבקשה לשחרר לי את הרישיון ולא זכיתי להתייחסות מצד הרשם בהוצל"פ.
    חוץ מהוצלפ יש לי חובות נוספים. איני משלם ארנונה .מים.חשמל מנותק פעם בכמה חודשים וכו'
    בקיצור לא רואה דרך לצאת מהבוץ.

תגובה
  • 22:31, 10 ביוני 2014

פנה אל משרדי אני אסייע לך. הליך ההוצלפ מתאים לך כרגע. בהליך פשר תהא מחויב להפעיל את פוטנציאל ההשתכרות של כל התא המשפחתי שלך. אם אתה מבין על מה אני מדבר.

תגובה
  • 22:44, 10 ביוני 2014

תודה רבה רבה.
    אני גר בקריות.
    להיכן לפנות?

תגובה
  • 10:53, 11 ביוני 2014

משרדי הח"מ מצויים גם בחיפה. ניתן לתאם טלפונית 04-8660110 .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.