• ליטל

  נשלח ע"יליטל 16:39, 23 ביוני 2014

  היי לבן זוגי יש חובות בהוצאה לפועל לקחנו את שירותי עורכת דין לביצוע איחוד לפני הביצוע ישבנו ועשינו הסכם שבו היא מסדרת לו מספר דברים כולל רישיון נהיגה קרן חסכון לסגירת חובות ואיחוד ב6000 ש״ח כמו כן אני חתומה ערבות עבור תשלום שכר הטרחה עד היום עובר לה סכום של 1200 ש״ח ובוצע האיחוד כמו כן היא דורשת את כל הסכום עבור רק באיחוד תיקים כאשר אנו רוצים לפגוש אותה היא מתחמקת לא מוכנה לשלוח לנו את ההסכם שחתמנו ומאיימת כל הזמן שתבצע לי עיקולים בחשבון כמו כן איני רוצה להסתבך ולהגיע למצב כזה מה עושים במקרה זה סך החובות הינו 60000 האם הגיוני הסכום אשר היא דורשת רק עבור האיחוד התיקים לטענתה כל שאר הדברים היה למעת עזרה מה ניתן לעשות במצב זה

  השב
 • 16:51, 30 ביוני 2014

  ליטל שלומות, הסכם שכר הטרחה מחייב את הצדדים ובלבד שנעשה כל מה שהיה צריך להיעשות והוסכם על הצדדים. במידה ולא נעשה.... זוהי טענת הגנה כנגד אי תשלום.
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.