פשיטת רגל+ כתם לכל החיים? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חן

  נשלח ע"יחן 13:50, 8 באוקטובר 2012

  אהלן, אני בת 23 ועומדים לעשות לי פשיטת רגל לחובות שהוריי גרמו ב4 חשבונות בנק על סה"כ 90 אלף שקל שהייתי קטינה אבל בהסכמתי המלאה חשבונותיהם מעוקלים ויש איחוד תיקים וגם ככה אצלי אני רוצה להתחיל חיים חדשים זה יכול לעלות קשיים בתכנון העתיד שלי ? לקחת משכנתא לנהל חשבון נורמאלי כמו כולם וכו?... או שעדיף לתבוע את ההורים

  השב
 • 23:06, 20 באוקטובר 2012

  שלום חן
  כמובן שלהליך פשיטת רגל תהיב השפעה על חייך.
  לאור גילך הצעיר, ועד כניסת הרפורמה בתחום, נראה לי כי, במצב הדברים הנוכחי, לאור מהות החוב, הרי שהליך פשיטת רגל אינו הליך נכון!
  אשמח להעניק לך ייעוץ מתאים

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.