• 11 באוגוסט 2014

הלוואה בזמן פשיטת רגל

שלום
    לקחתי הלוואה ע״ס 15000 ש״ח לפני כשנתיים, הלוואה פרטית באישור משרד האוצר, נתתי שקים שלי ל12 חודש ובמעמד קבלת הכסף החתימו גם את בעלי שבאותה תקופה היה פושט רגל. מאחר וחליתי לא יכולתי להחזיר את ההלוואה והפכתי להיות מוגבלת בבנק לפני כחודש בעלי קיבל הפטר מפשיטת הרגל אבל יש לו הגבלות בבנקים מאותה חברה שנתנה לנו את ההלוואה. רציתי לדעת האם נכון להיום בעלע צריך לשלם את כל הסכום שם ההלוואה מאחר ואני מקבלת קצבת נכות אין באפשרותי לשלם והאם בכלל הם יכלו להחתים אותו על ההלוואה?

11 באוגוסט 2014
  • 14 ביוני 2017

הלוואה בזמן פשיטת רגל

הי יש לי גם שאלה אני בתהליך של פשיעת רגל ממש בקרוב עומד לקבל צו כינוס האם אוכל לקחת הלוואה מחברת מימון או כל תאגיד

14 ביוני 2017
    • מנהל הפורום עו"ד איתי בר 15 ביוני 2017

הלוואה בזמן פשיטת רגל

נטילת הלוואה בסמוך לצו כינוס מהווה חוסר תום לב מובהק יש להימנע מכך

בברכה,

איתי בר, עו"ד
      מנהל פורום פשיטות רגל

גבורי ישראל 5, נתניה (צמוד לאיקאה)
      טל: 077-50-60-788 פקס: 077-2019632

15 ביוני 2017
      • 15 ביוני 2017

הלוואה בזמן פשיטת רגל

לא כל כך הבנתי את תשובתך האם אפשרי לקחת הלוואה מתאגיד כל שהוא

15 ביוני 2017
  • 11 באוגוסט 2014

הלוואה בזמן פשיטת רגל

אור שלומות,
    על בעלך לפרוע החוב, מאחר ולמעשה פעל בניגוד לחוק עת חתם כערב על הלוואה עת היותו בהליך פש"ר. מעשה כאמור נוגד את הוראות הפקודה, על בעלך היה איסור ליצור למעשה חוב חדש בהיותו בהליך הפש"ר, חתימת ערבות להלוואה הינה עבירה על החוק.
    צר לי, אך בעלך חב כיום בדיוק כפי שאת חבה לאותה חברת הלוואות.
    וכעת אייעץ לכם, פנו אל עוה"ד של הזוכה, ונסו להגיע עימו להסכם פשרה לפיו תסולק ההלוואה וייסגרו תיקי ההוצל"פ אשר נפתחו כנגדכם.
    אנא פנו אל עו"ד הבקיא בייצוג חייבים על מנת שיסייע לכם. אל תנסו לעשות זאת בעצמכם.
    בברכה ובהצלחה, טל גוטרמן, עו"ד

11 באוגוסט 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?