• רונית

  נשלח ע"ירונית 14:00, 16 באוגוסט 2014

  אני רוצה להכריז על עצמי מוגבלת באמצעים אבל אני רואה שיש הגבלה לפתוח חשבון בנק אפילו בבנק הדואר ? אז מה עשינו פה לאן נפקיד משכורת?יש לי כבר 6 חשבונותמעוקלים ואני מתנהלת בבנק הדואר כבר 9 חודשים אז מה יקרה אחרי זה?

  השב
 • 14:05, 16 באוגוסט 2014

  רונית שבת שלום, במסגרת הבקשה להכרזתך חייבת מוגבלת באמצעים, צייני את העובדה לפיה את מתנהלת באמצעות חשבון בבנק הדואר, פרטי את פרטיו המלאים, ובקשי כי הרשם יאשר לך להמשיך ולהתנהל באמצעותו. עם התקבל ההחלטה תעבירי אותה לידי המחלקה המשפטית של בנק הדואר, הם יאשרו לך להמשיך ולהתנהל עם חשבון הבנק ובלבד שהתנהלותך תהיה כפי הוראות ההחלטה, כלומר מבלי פנקסי שיקים ועל בסיס מזומן בלבד ללא כל אשראי.
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
 • 15:29, 16 באוגוסט 2014

  תודה על התשובה מה עם דייקרט גם אסור להשתמש זה כרטיס של ישראכרט זה רק אם יש כסף בחשבון הכוונה חיוב מיידי וזה כל ההגבלות שיש מה שציינת? קראתי על פשטר מה ההבדל אני אובדת עצות מה אתה ממליץ לי אם יש לי חוב של 480 K מהניסיון שלך כמובן

  תגובה
 • 15:33, 16 באוגוסט 2014

  החובות הם גדולים, השאלה היא ממה נוצרו? אני מציע שמחר תפני אל משרדי ותפרטי יותר, כך אוכל לייעץ לך טוב יותר.

  תגובה
 • 19:52, 16 באוגוסט 2014

  הצטברו מריביות הצטברו מכל מיני הוצאות משפטיוות לקחתי הלוואות לכיסוי הלוואות פיטורים משכורות נמוכות הייתי מטומטמת לא הבנתי היום אני יותר שקולה בת 33

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.