טל שלום - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מנשה

  נשלח ע"ימנשה 16:15, 17 באוגוסט 2014

  ברצוני לדעת אני מתארגן להליך של פשטר אני רוצה להבין אם מורידים את כל הריביות שהיו עד היום בהוצאה לפועל ואת כל השכר טרחה והוצאות שנפתח בכל תיק ובגלל זה גדל התי'ק 200אלף אפילו פחות היום חצי שנה הוא עומד על בערך 400 אלף

  השב
 • 16:21, 17 באוגוסט 2014

  חובות בהוצל"פ מוגשים כתביעות חוב בהליך פש"ר. אלו מוגשות לידי בעל התפקיד הממונה מטעם בית המשפט של הפש"ר, הוא ביהמ"ש המחוזי. לאחר הגשתן, אלו נבדקות באמצעות בעל התפקיד והחוב מוכרע על ידי בעל התפקיד. בד"כ הרביות של ההוצל"פ מופחתות מהחוב ונקבע רבית בהתאם לחוק פסיקה ורבית.
  בברכה,

  תגובה
 • 20:31, 17 באוגוסט 2014

  כן תודה על התשובה אבל למה אני צריך לשלם את כל החוב של הריביות? הם מודעים לזה שגם ככה הקרן קשה להחזיר אז מעלים עוד? מה קורה במצב שאין איך לשלם ואין מה לעקל אין כלום?

  תגובה
 • 15:01, 22 באוגוסט 2014

  אם אתה חדל פירעון, פנה להליך פשיטת רגל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.