• 18 באוגוסט 2014

צהרים טובים

אם אני חותם על תצהיר שאני לא גר אצל ההורים בשביל לקבל סיוע משפטי להליך פשטר אבל אני כן יושן שם בלילה רק יושן איך הם בודקים הם חמורים הם רוצים שאני יגור ברחוב בשביל לקבל סיוע יש לי חובות בהוצאה לפועל שכבר מגיעים ל500 אלף אני לא יכול להתמוודדד שם פיטרו אותי 5 פעמים בגלל שאני כל היום מתעסק בשליחות טפסים וטלפונים ובקשות

18 באוגוסט 2014
  • 18 באוגוסט 2014

צהרים טובים

בהתאם לשאלתך עולה כי לא דיווחת אמת בתהיר עליו חתמת, דבר שהינו חמור ביותר, אני מייעץ לך לפנות אל לשכת הסיוע המשפטי באזור מגוריך, להסביר על מצבך, יכול שתתבקש להמציא מסמכים התומכים בבקשתך לסיוע משפטי וביניהם עדויות על מצב הכלכלי של הוריך אצלם אתה מתגורר. במידה והוריך מתנגדים להמציא אסמכתאות, הבא זאת לידיעת לשכת הסיוע, הם ימצאו עבורך פיתרון בהתאם לחוק. דע כי הצהרת כזב בפני ערכאה משפטית ו/או מעין שיפוטית, הינה דבר חמור המהווה חוסר תום לב מובהק מצידך.
    בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

18 באוגוסט 2014
    • 18 באוגוסט 2014

צהרים טובים

שום פיתרון אין להם מה אני קשור להורים ולחובות למה עורך דין פרטי לא מסתכלים על זה איפה אני נמצא אני כניראה ישאר בהוצאה לפועל נרדף יש פה תסכול וייאוש אין קששר לתום לב

18 באוגוסט 2014
      • 21 באוגוסט 2014

צהרים טובים

אבי שלומות, זה החוק במדינה, כל עוד אתה מתגורר אצל ההורים, אתם נחשבים ליחידה כלכלית אחת.

21 באוגוסט 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?