צהרים טובים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אבי פרץ

  נשלח ע"יאבי פרץ 13:52, 18 באוגוסט 2014

  אם אני חותם על תצהיר שאני לא גר אצל ההורים בשביל לקבל סיוע משפטי להליך פשטר אבל אני כן יושן שם בלילה רק יושן איך הם בודקים הם חמורים הם רוצים שאני יגור ברחוב בשביל לקבל סיוע יש לי חובות בהוצאה לפועל שכבר מגיעים ל500 אלף אני לא יכול להתמוודדד שם פיטרו אותי 5 פעמים בגלל שאני כל היום מתעסק בשליחות טפסים וטלפונים ובקשות

  השב
 • 14:14, 18 באוגוסט 2014

  בהתאם לשאלתך עולה כי לא דיווחת אמת בתהיר עליו חתמת, דבר שהינו חמור ביותר, אני מייעץ לך לפנות אל לשכת הסיוע המשפטי באזור מגוריך, להסביר על מצבך, יכול שתתבקש להמציא מסמכים התומכים בבקשתך לסיוע משפטי וביניהם עדויות על מצב הכלכלי של הוריך אצלם אתה מתגורר. במידה והוריך מתנגדים להמציא אסמכתאות, הבא זאת לידיעת לשכת הסיוע, הם ימצאו עבורך פיתרון בהתאם לחוק. דע כי הצהרת כזב בפני ערכאה משפטית ו/או מעין שיפוטית, הינה דבר חמור המהווה חוסר תום לב מובהק מצידך.
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
 • 19:51, 18 באוגוסט 2014

  שום פיתרון אין להם מה אני קשור להורים ולחובות למה עורך דין פרטי לא מסתכלים על זה איפה אני נמצא אני כניראה ישאר בהוצאה לפועל נרדף יש פה תסכול וייאוש אין קששר לתום לב

  תגובה
 • 12:02, 21 באוגוסט 2014

  אבי שלומות, זה החוק במדינה, כל עוד אתה מתגורר אצל ההורים, אתם נחשבים ליחידה כלכלית אחת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.