• איציק

  נשלח ע"יאיציק 14:10, 22 באוגוסט 2014

  הי לך אני יש לי 6 תיקים בהוצאה לפועל עכשיו אתמול חשבתי לעצמי אם אני מוריד מכל תיק את השכר טרחה של העורך דין אגרות וכל מה שדוחפים שם לחייב עוד לפני שזה הגיע להוצאה לפועל למשל סךך כל החובות הקרן זה 186.021 עכשיו היום זה עומד על 350 אלף שזה הרוב ריביות הוצאה לפועל וכל השכר טרחה שעורכי דין לקחו על כל תיק ואגרות וכולה השאלה בפשטר מה אני משלם בדיוק? מה אני אשם שהם לוקחים לי ריביות עד השמיים שגם ככה תמקורי לא אפשרי להחזיר וכל השכרי טרחה של העורכי דין בכל תיק?יש להם פיגור בממסד הזה יותר מקשים על החייב ובסוף לא רואים כלום ככה כי אין איך לשלם אשמח לתשובה

  השב
 • 14:56, 22 באוגוסט 2014

  איציק שלום רב, במסגרת הליך פשר נבדקות תביעות החוב המוגשות כנגדך. במהלך הבדיקה ישנו חישוב אחר לגבי רביות החוב. החישוב נעשה על ידי בעל התפקיד הממונה באמצעות בית המשפט של הפשר, הוא בית המשפט המחוזי. מקווה שהבנת את שעניתי, במידה ולא, אל תהסס ופנה אל משרדי. בברכת שבת שלום, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.