חסכון להוצאות לא צפויות - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • קרן

  נשלח ע"יקרן 09:29, 25 באוגוסט 2014

  בעוד חודשיים אני צריכה להעביר את הרכב טסט ולשלם עבור רשיון הרכב. כפי הידוע אין לי כרטיס אשראי / צ'קים וכו' ולכן עלי לשלם את כל התשלומים במזומן ובתשלום אחד. אין לי את כל הסכום ולכן אני צריכה לחסוך מידי חודש עבור טיפולים לרכב ובכלל להוצאות לא צפויות (תקלות בבית, טיפולים לרכב וכו') שאלתי היא, באיזה סעיף לציין זאת ובכלל האם אני רשאית לחסוך כסף להוצאות לא צפויות? במידה ולא, איך אוכל להערך מבחינה כלכלית למצבים אלה ?

  השב
 • 09:54, 25 באוגוסט 2014

  במסגרת ההליך, את יכולה להגיש בקשות שונות לביהמ"ש הדן בתיקך. רצוי שילווה אותך עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר, כדי שיגיש הבקשות באופן שאלו יאושרו על ידי בית המשפט.
  בהצלחה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
 • 11:16, 25 באוגוסט 2014

  היות ואין לי אפשרות כלכלית, אשמח אם תענה על שאלתי

  תגובה
 • 11:18, 25 באוגוסט 2014

  קרן, עניתי לך.... אם לא הבנת, צרי קשר עם משרדי מחר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.