לא מודים בחלק מהחוב והגישו התנגדות - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • חנן

  נשלח ע"יחנן 18:07, 25 באוגוסט 2014

  אבא שלי בעל דירה ולאחרונה עבר לבית אבות .על מנת לממן את בית האבות השכרנו את דירתו לזוג צעיר ששלם במשך 4.5 חודשים אך בחודש החמישי שלם חלק משכר הדירה . לקח לנו עוד חודשיים עד שפינינו את הזוג .אני הגשתי להוצאה לפועל 3 צקים ותבעתי גם על הנזקים שהם גרמו החלפת מנעולים וצביעת חלק מהדירה .מכתב מעורך דין וזמן שהדירה היתה ריקה ועוד .הוצאה לפועל שלחה להם מכתב עם דרישת תשלום לשלושה צקים אך הם הגישו התנגדות ולא מוכנים לשלם את שלושת הצקים מוכנים לשלם שני צקים מה אני עושה מול הוצאה לפועל ? עלי לציין שמאז נפתחו להם עוד תיקים על ידי חברת חשמל עיריה ועוד והם פועלים לאיחוד תיקים .

  השב
 • 09:31, 27 באוגוסט 2014

  נא הפנה שאלתך לפורום הוצל"פ. אתה נמצא בפורום פשיטת רגל...

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.