לילה טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • זוהר

  נשלח ע"יזוהר 00:15, 27 באוגוסט 2014

  אני כרגע מוגבל באמצעים אישרו לי פעם שניה עד שהסברתי להם בשפה שהם מבינים שאין לי כלום החוב כיום על 228 אלף שזה כולל ריביות וכל מיני הוצאות של משרדי עורכי דין שתבעו היום החוב על 490 אלף שמרובו ריביות אני יכול ללכת להליך פשטר אין לי כלום בחיים בחור צעיר אני ואני לא מבין למה אני צריך לשלם את הריביות שבקושי תקרןן אני לא יכול להחזיר איזה סמים מעשנים בטמטום הזה של הוצאה לפועל

  השב
 • 09:32, 27 באוגוסט 2014

  פנה להליך פשיטת רגל....

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.