נישואים? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 09:41, 8 בספטמבר 2014

  בוקר טוב, אני נמצאת בפשיטת רגל כבר חצי שנה {דיון נקבע לעוד שנה} ברצוני להינשא, במידה ולא נערוך הסכם ממון מה יהיה על נכסיו? עסק, בית? אציין שכיום אנו חיים בנפרד ללא עזרה כלכלית מצידו.

  השב
 • 09:51, 8 בספטמבר 2014

  שלי שלומות, במידה ואתם מתגוררים יחדיו ו/או מתחתנים, הכנסות בן הזוג נחשבים כהכנסות התא הכלכלי המשותף, משכך אלו יכול ויגדילו את צו התשלומים המושת עלייך.
  אני מייעץ לך לפנות לעו"ד הבקיא בתחום על מנת שיסייע לך ויכוון אותך נכונה.
  בהצלחה... טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
 • 09:53, 8 בספטמבר 2014

  אך על נכסיו במידה וננישא לא יוטל עיקול?

  תגובה
 • 10:33, 8 בספטמבר 2014

  אין סיבה להטיל עיקולים על נכסיו... כל עוד את עומדת ומתנהלת נכון בהליך. אך, שוב אמליץ לך לפנות לעו"ד שיכוון אותך נכונה בטרם תפעלי....
  טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.