תשלום מזונות - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 13:26, 15 בספטמבר 2014

  צהריים טובים לפי פס"ד של בית משפט לענייני משפחה קצבו לי מזונות כל 2 לחודש ,בן זוגי לשעבר משלם אחרי 10 -15 יום . כמובן שזה יוצר חריגות בבנק. מה ניתן לעשות? והאם זה מותר לחייב שנמצא בפשיטת רגל לנהוג כך? תודה מראש דורית

  השב
 • 09:03, 16 בספטמבר 2014

  דורית שלומות, פושט רגל הנוהג כפי התיאור שלך, פועל בחוסר תום לב וזו סיבה לבטל לו את הליך הפש"ר. ראשית עלייך לפעול לבית המשפט של הפשר ולהתריע על ההתנהלות ולבקש לחייבו לשלם באופן מיידי ולאלתר. ניתן להגיש אף בקשה לביטול ההליך. בטוחני כי מיד עם הגשת הבקשה הגרוש שלך יעביר אלייך את כספי המזונות כנדרש. בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.