ערב טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רענן

  נשלח ע"ירענן 23:51, 3 באוקטובר 2014

  שלום רציתי לאן אמור להגיע הצו כהכינוס אליי הביתה כולל השוברים או לעורך דין שאם וכאשר אני אקח לייצוג?ועוד שאלה את התשלום החודשי ואת הדוחות כלל אסמכתאות לאן צריך לשלוח או שאפשר ללכת בעצמי לתת אותם אבל איפה?

  השב
 • 14:11, 12 באוקטובר 2014

  רענן שלומות, במידה ואתה מיוצג צו הכינוס יגיע לידי עורך הדין שלך. כמו גם השוברים. את הדוחות עליך להעביר במקביל גם לכונס הרשמי וגם לבעל התפקיד אשר מונה ע"י ביהמ"ש המחוזי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.