• רועי

  נשלח ע"ירועי 01:24, 4 באוקטובר 2014

  מה ההבדל בין מנהל מיוחד כונס נאמן מה יודעים בדיוק למנות לחייב בצו כינוס ואם אין לי שום נכס או רכב או חסכונות או כל דבר אחר שיועיל ויש לי רק משכורת וחובות של 200 אלף פלוס

  השב
 • 14:12, 12 באוקטובר 2014

  רועי שלום, מנהל מיוחד הוא בעל התפקיד אשר ממונה לך ע"י ביהמ"ש המחוזי עת הוצא כנגדך צו כינוס נכסים. לאחר שתוכרז פושט רגל ימונה נאמן לנכסייך. הכונס הרשמי הוא עוה"ד המייצג את המדינה בעניינך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.