החברה נעלמה עם התשלום המלא שלי בגין קורס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רוי

  נשלח ע"ירוי 18:52, 21 באוקטובר 2012

  אני חייל משוחרר. שילמתי 3512 ש"ח לקורס במכללת Cash Flow שרשומה כחברה בשם לימודים ואחזקות בע"מ וקיבלתי חשבונית. הקורס היה אמור להיות קורס השקעות בנדלן. התקימו 2 שיעורים בלבד מתוך מספר רב של שיעורים שהובטחו על פי תוכנית הלימודים והחברה נעלמה. משרדיה ננטשו ולא עונים לפניות טלפוניות. מה עלי לעשות כדי לקבל את כספי חזרה. בתודה רוי

  השב
 • 15:38, 25 באוקטובר 2012

  עליך להגיש תביעה כנגד החברה.
  יש מקום לשקול הגשת תביעה גם כנגד בעלי המניות ו/או מנהליה מכח הרמת מסך או הטעיה.

  עליך להוועץ בעו"ד העוסק בתחום זה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.