• דן

  נשלח ע"ידן 16:24, 16 באוקטובר 2014

  אדם חיייב לי כסף בערך 5000 שקל הוא הלך לפשיטת רגל עכשיו הבחור הזה עובד בשחור ולא מצהיר איך זה יתכןןן אני לא מבין בנאדם מלא חייב כסף לאנשים וזהו הכריז פשיטת רגל ולאילו שהוא חייב שילכו קיבינמט איך אני יכול לגבות את הכסף לפי מה שאני מבין בנאדם יכול לעשות חובות של מיליונים ולפשוט רגל וזהו מוגן

  השב
 • 19:38, 16 באוקטובר 2014

  התנהלות כפי שאתה מתאר של החייב, הינה התנהלות בחוסר תום לב בהליך הפשר, במידה וזו תתגלה לבעל התפקיד הממונה מטעם בית המשפט של הפשר, יכול ותביא לביטולו של ההלי. לידיעתך.

  תגובה
 • 22:56, 16 באוקטובר 2014

  יש מה לעשות אני בתור שחייבים לי לתבוע לקבל משהו או שאין תועלת? צריך עורך דין נכון זה 5000 שקל אבל עזרתי לו במצוקה שהוא היה אני רוצה תכסף חזרה לפי דעתך יש סיכויים?

  תגובה
 • 07:50, 19 באוקטובר 2014

  אתה נושה ככל הנושים, עליך להגיש תביעת חוב כנגד החייב לכונס הרשמי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.