בוקר טוב - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • להבה

  נשלח ע"ילהבה 09:24, 19 באוקטובר 2014

  הצו תשלומים בפשיטת רגל נקבע לפי מה שקבעו בחקירות יכולת בהוצאה לפועל הרי תכלס בהוצאה לפועל קבעו כמה חודשים 300 שקל ואחרי זה 1000 שקל אבל זה ברור ש1000 שקל לא יהיה אפשרי לשלם אז איך זה נקבע בפשיטת . תודה

  השב
 • 11:39, 19 באוקטובר 2014

  צו התשלומים נקבע עפ"י המסמכים אשר הוגשו במסגרת הבקשה לצו כינוס כנגד החייב. במידה וזו ניתנה בשוגג ומבלי שתהא התאמה, יש להגיש בקשה להפחתת צו התשלומים בהתאם ליכולת הכלכלית של החייב. בקשה כאמור רצוי שתבוצע ע"י עו"ד הבקיא בתחום הפש"ר כדי שזו תגלם נכונה את הפוטנציאל הכלכלי של החייב ויכולתו הפיננסית.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.