חברה בע"מ-דחוף - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אגם

  נשלח ע"יאגם 11:27, 19 באוקטובר 2014

  שלום רב, לבעלי יש חברה בע"מ, הוא נמצא כרגע בבעיה כספית גדולה מאוד ורוצה להכריז על פשטית רגל, הבנתי שבחברה בע"מ זה נקרא "פירוק חברה" האם זה נכון? בנוסף יש לו ערבות אישית בבנק בסביבות 500,000 ש"ח מה עושים עם הבנק במקרה של פירוק חברה? אין לנו אפשרות להחזיר כל חודש את גובה ההלוואות. אשמח לתשובה מהירה. תודה

  השב
 • 11:41, 19 באוקטובר 2014

  בחברות אכן ההליך הינו פירוק חברה.
  חובות בערבות אישית יכול שיתבעו.... לאור הנתונים שכתבת, על בעלך להגיש בקשה להכרזתו כפושט רגל, ברם, יש לקבל בנוסף נתונים לגבי התא הכלכלי המשותף שלכם. לרבות נכסים הרשומים ע"ש מי מטעמכם. יכול ונכסים אלו ימומשו לטובת החובות. הצעתי כי תפנו אל עו"ד הבקיא בתחום על מנת שיכוון נכונה בהצלחה.

  תגובה
 • 11:48, 19 באוקטובר 2014

  תודה רבה

  תגובה
 • 11:54, 19 באוקטובר 2014

  יש לי תיק של עוסק מורשה במע"מ
  אם בעלי פושט רגל איך זה משפיע עלי?

  תגובה
 • 15:44, 19 באוקטובר 2014

  אתם נחשבים כתא כלכלי אחד, משכך הכנסותייך הם הכנסות התא המשפחתי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.