פירוק זמני - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • גילה

  נשלח ע"יגילה 13:59, 20 באוקטובר 2014

  שלום רב, יש לי לקוח שחזר לו צ'ק מחברה שכרגע בפירוק זמני. ויש לו חשבונית שטרם קיבל צק עבורה. שאלתי היא האם בשני המקרים היתן להגיש תביעת חוב למפרק או רק על הצק שחזר? האם יש צורך להגיש את התביעת חוב גם לכנ"ר?

  השב
 • 14:58, 20 באוקטובר 2014

  גילה שלומות, אכן ניתן להגיש תביעת חוב לידי בעל התפקיד הממונה מטעם בית המשפט, הוא המפרק הזמני לגבי החובות גם יחד. אני הייתי מגיש את תביעת החוב במקביל גם לכונ"ר. בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.