• עדה

  נשלח ע"יעדה 21:26, 27 באוקטובר 2014

  ערב טוב לך... עד לפני חודשיים הייתי בתיק איחוד.. עורכת הדין שלי .הגישה בקשה לפשר.. רק עכשיו הבנתי במה זה כרוך..אני אמא חד הורית..ומצבי הכלכלי קשה. אין ברשותי נכסים..ואין לי מושג מה זה כונס...שאלתי היא.האם אני יכולה לבקש מבית המשפט לחזור לתיק האיחוד?ואם זה לא מהווה מכשול בדרך.. על היענותך הודה לך מראש..עדה..

  השב
 • 21:42, 27 באוקטובר 2014

  עדה שלומות, אני חייב לומר שאני מופתע מהשאלי, באיחוד התיקים בו את מצויה, לעיתים מונצחים החובות, מה גם שאינם קופאים על שמריהם, אלא נהפוך הוא, תופחים המה. מצד שני, בהליך פשר את נכנסת למנהרה שיש בסופה אור שמש. ההפטר המיוחל. במידה ולא הבנת את שכתבתי לך, את מוזמנת להתקשר אלי, טל' 04-8660110.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.