פשיטת רגל או הסדר נושים - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יוסף

  נשלח ע"ייוסף 07:01, 3 בנובמבר 2014

  בוקר טוב, אשמח לעזרתך. אני בן 31 ולצערי הסתבכתי בעשור האחרון בחובות שהגיעו לכ 500,000 ₪ עם הריביות המפלצתיות של הוצאה לפועל. אני עומד כרגע בצומת בין החלטה להגיש בקשה למוגבל באמצעים ובעוד מס׳ חודשים להגיש בקשה לפשיטת רגל מתוך כוונה להציע הסדר לאחר צו כינוס, או להציע הסדר נושים כבר עכשיו (מאחר ובוטל נגדי הליך פש׳ר עליי להמתין שנה) אשמח לעזרתך, האם כדאי לי לעבור את כל התהליך של פש׳ר שוב ע׳מ לראות מה יהיו גובה תביעות החוב או לחלופין להציע הסדר נושים כבר עכשיו על 30% מערך החובות? האם ניתן בהליך של הסדר חובות להפחית את החובות לסכומי הקרן פחות או יותר?

  השב
 • 07:09, 3 בנובמבר 2014

  יוסף בוקר טוב, לעניות דעתי ההליך שהכי יתאים לך במצבך היום הוא הליך הסדר נושים בטרם צו כינוס, בהתאם לסעיף 19 א' לפקודת פשיטת הרגל. הליך כאמור מחייב מייצג שבקיא בתחום. עשה לעצמך טובה ופעל כדי למצוא עו"ד כאמור ואל תחסוך, הליך ההסדר מצריך מייצג בעל כשרון.

  תגובה
 • 12:08, 3 בנובמבר 2014


  עלות לפשיטת רגל 9000 ש"ח
  0523136761

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.