ביטול הליכי הוצאה לפועל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • נועם

  נשלח ע"ינועם 17:08, 18 בנובמבר 2014

  שלום לכם מתנהלים נגדי 4 תיקים בהוצאה לפועל מזה מספר חודשים. כולל עיקול חשבון העו"ש ע"י חלק מהם. אני לא מצליח להתמודד מול כל הבירוקרטיות בתיקים ורוצה לפתוח הליך פשיטת רגל עקב גובה החובות. אך זה אורך זמן- השגת כל הטפסים והכסף לאגרה. בינתיים אני פוחד מסקציות נוספות שיוטלו עלי ורוצה לבטל את אלה שקיימים. הבנתי שישנה דרך לקבל את הגנת בית המשפט המחוזי לאדם שמעוניין להכריז על פשיטת רגל אך עדיין לא החל את התהליך (סעיף 22 א' לחוק פשיטת רגל- צו למינוי כונס זמני). ולבטל\להקפיא הליכים שכבר הוגשו עד לסיום ההליך מול כונס הנכסים. כיצד ניתן לעשות זאת בפועל בבית משפט מחוזי? איזה טופס להגיש ולמי? אודה מאוד לעזרתכם- לא פשוט לעמוד בכל הלחצים האלו...

  השב
 • 09:03, 19 בנובמבר 2014

  נועם שלומות, אכן ניתן להגיש בקשה, ברם העדיפות הראשונה היא להגיש הבקשה בתיק הגדול ביותר לאיחוד תיקי ההוצל"פ כדי לקבל הזמן הנדרש עד למועד קבלת צו הכינוס. כך תהנה מהגנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.