האם ניתן לחדש הליך פשיטת רגל? - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מיכאל

  נשלח ע"ימיכאל 23:05, 26 בנובמבר 2014

  החובות שלי נמוכים מ 90 אלך שקל קיבלתי עורך דין מסיוע משפטי שלא בדיוק עושה את העבודה לא עמדתי בתשלומים חודשיים של 300 שקל ובדיון הראשון נתנו לי הזדמנות שניה שילמתי כמה תשלומים וכמה מהם לא הצלחתי לשלם ואז אחרי כחצי שנה נאמר לי שהפסיקו לי את ההליך בגלל נימוק של ניצול לרעה שאלתי היא האם ניתן לחדש את התהליך ? והאם אפשר להגיש עירעור על ההחלטה?

  השב
 • 11:48, 27 בנובמבר 2014

  על מנת ליתן לך תשובה יש לבדוק ולראות את פרוטוקול הדיון ודוחות הכונ"ר ובעל התפקיד בתיק שלך. פנה למשרדי על מנת שוכל לסייע לך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.