משכורת ותשלום חודשי - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אני

  נשלח ע"יאני 22:32, 1 בדצמבר 2014

  עו"ד טלשלום, משכורתי הינה 5000 ש"ח , בצו הכינוס קבעו לי לשלם 350 שקלים. כיום אני מחפשת עבודה אחרת, והציעו לי עבודה ששכרה הוא 8000 ש"ח. (ברוטו). מנסיונך , האם הנאמן יעלה לי את התשלום החודשי?

  השב
 • 07:24, 2 בדצמבר 2014

  שלום רב, צו התשלומים אשר נקבע על ידי בית המשפט, הינו פקטור הנגזר מהכנסות והוצאות התא המשפחתי, משכך תשובתי אלייך תהיה לא רצינית מאחר ואינני יודע מהן הוצאותייך. עשי את החשבון.... עדיף לקבל ייעוץ והכוונה אם את מבינה על מה אני מדבר. המשך יום נפלא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.