עוד שאלה - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • AVI

  נשלח ע"יAVI 12:55, 3 בפברואר 2015

  זה אפשרי לשלם את כל ה12 שוברים שנתנו לי בפעם 1 או שיעשו בעיות? וגם נתנו לי שובר של ינואר ופברואר שכבר שילמתי היום נשאר עוד 10 השאלה אם זה מומלץ?

  השב
 • 13:00, 3 בפברואר 2015

  במענה לשאלתך, אכן זה אפשרי. ברם, מאוד מסוכן, שהרי בהתאם לדוחות אותם הגשת לכונ"ר בגין הוצאות והכנסות, שאני מקווה שהוגשו על ידך במועדם, דיווחת דיווח לפיו צו התשלומים שולם בגין כל חודש, חודש בחודשו. להלן דיווח שאינו אמת, במידה ותשלם את כל השוברים יחדיו. אני מציע כי בטרם תפעל, פנה לח"מ, למשרדו על מנת לקבל ייעוץ משפטי בהסתמך על הנתונים שתציג בפניו.
  בברכה, טל גוטרמן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.