הליך פשיטת רגל חדש - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 16:34, 18 בפברואר 2015

  שלום רב, מקריאה בנושא הליך פשיטת הרגל החדש הבנתי שדירת חייב מוגנת ממכירה כי בן הזוג הופך לדייר מוגן והיא נמכרת כתפוסה דבר שמביא לירידת הערך שלה ולמכירה ללא כדאית עבור הנושים. שאלתי היא האם הדבר אותו דבר לגבי ילדי החייב. אם אין בן\בת זוג אבל החייב גר בדירה עם ילדיו, האם זה אותו דבר ? האם הילדים הופכים להיות דיירים מוגנים ? תודה מראש

  השב
 • 20:59, 18 בפברואר 2015

  דיירות מוגנת הינו עניין מורכב ותלוי נסיבות רבות. ממליץ לך להיוועץ בעו"ד הבקיא בתחום...

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.