גרוש מתחמק ממזונות - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רחלי

  נשלח ע"ירחלי 18:30, 10 בנובמבר 2012

  שלום רב, אחיינית שלי התגרשה לא מזמן. על מנת לשחרר את האישה מהגבר. השופט אמר שישלם גם לאישה מזונות. ברגע שהוחלט לכך החליט הגבר לתת לה את הגט. הוא לא מציית לפס״ד וממרר את חייה. יש סכום למזונות וכמו כן, סכום לחוגים וכו׳ שמתחלק חצי חצי בינהם. הגרושה לא רואה ממנו שקל. מה ניתן לעשות על מנת לגבות החוב של המזונות? החוב עומד על כ-60.000 ש״ח. הוא משתמש בתחבולות ומנסה להוציא אותה לא תמת לב. היא לא מכירה את חוקי ההוצלפ והוא נעזר בעו״ד

  השב
 • 17:29, 13 בנובמבר 2012

  אין המדובר בסוגייה של פשיטת רגל.
  לגבי הסירוב ליתן גט, הייתי ממלי להתייעץ בעו"ד העוסק בתחום זה.

  לגבי מזונות הילידים והחוגים, יש לפתוח תיק הוצל"פ

  את מוזמנת להתקשר לקבל ייעוץ אישי לצורך ניהול ההליכים

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.