עיקול שכר וצו כינוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • קארן

  נשלח ע"יקארן 15:38, 24 בפברואר 2015

  צהריים טובים, יש לי עיקול שכר, הגשתי כבר את המסמכים לפשיטת רגל- השאלה שלי היא: האם כאשר אקבל את צו הכינוס אוכל להגישו בעבודה לשם ביטול או שמשמעות הצו רק עיכוב הליכים? אודה לתשובתך, תודה!

  השב
 • 10:53, 3 במרץ 2015

  ממועד צו הכינוס, הרי שכל הליכי ההוצל"פ מעוכבים. ועיקול שכר אינו שונה מעיקול אחר. הרי שיש לבטלו. ביטולו יביא למצב בו תקבלי את שכרך באופן מלא.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.