תיקון יותר מפורט - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • נעמה

  נשלח ע"ינעמה 16:57, 3 באפריל 2015

  הנושים שזה רק בנקים הגישו כבר תביעות חוב שזה יוצאא בערף 240 אלף שקל עכשיו אני בקושי עובדת וואין לי כסף לרופא שיניים וכולי בעצביםםם ומקבלת הבטחת הכנסה ואין לי כלום שם דבר אז מה לא הבנתי אני בפשיטת רגל או בהוצאה לפועל החובות מגיעים בתביעות חוב חזרה אז מה התועלת שלי לממררר לי תחיים גם בפשטררר שכססףף אין ולא יהיה בחייים ולא יעזור גם לאלוהיםם מה תסבירו לי בבקשה למה אני הולכת ?

  השב
 • 22:58, 3 באפריל 2015

  נעמה, חג שמח, בהליך פשיטת רגל בו את מצויה כעת, יש את האור בקצה המנהרה.... הווה אומר, בסופו של תהליך תקבלי הפטר מהחובות שלך, שזה אומר למעשה כאילו את נולדת מחדש ללא כל חובות. אף אחד לא מצפה ממך לשלם את כל החובות שרובצים עלייך כעת. מה גם, שהם קופאים על שמריהם, ואת מוגנת באמצעות ההליך....
  כנראה שמי שהפנה אותך להליך הפש"ר לא הסביר לך את המשמעות שלו, וחבל.
  לכן, את בהחלט יכולה להיות רגועה עכשיו...
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.