• מחפש מהצפון

  נשלח ע"ימחפש מהצפון 17:53, 15 באפריל 2015

  עורך דיןן טוב שיוציא אותי מהגיהנום כל התביעות זה בנקים לקחחתי הלוואות בשביל לחיות לא היה לי תמיכה אני כבר לא עומד בזה אין לי כוח יותר הרשמת אמרה פשטר ואני מחפש עורך דין טוב שינהל לי תעעינינים שאני יעבוד בשקט אני מרוויח 8000 שקל נטו עובד 12 פלןס שעות בעבודה קשה מאוד הכול בנקים חי נכון שהעלמתי כסף לפני שרצו לעקל כי לא רציתי שיקחו לי אותו לטובת הבנקים אבל אני חושב שזה לא קשור לתום לב אף אחד לא יודע על זה

  השב
 • 10:07, 16 באפריל 2015

  אתה מוזמן לפנות למשרד הח"מ. טלפון : 04-8660110 ולתאם פגישה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.