• ליאב

  נשלח ע"יליאב 01:18, 24 באפריל 2015

  נכנסתי להליך פשיטת רגל כי הייתי דביל ולא מבין כלום שלקחתי הלוואה ומשם זה התגלגל לאלפי שקלים בגלל ריביות של ימחשמם הבנקנים אם הייתי חכם הייתי כבר עובר להוצאה לפועל והייתי מיליונר במקום לתרום לבנקים את הריביות שיותר גדולות מהקרן המנהל מיוחד בודק את זה בחקירות שלו או שאני צריך לומר את זה הכי מצחיק זה חזר לאותו דבר

  השב
 • 12:35, 27 באפריל 2015

  במסגרת הליך הפש"ר, תגיע למצב בו תקבל הפטר חלוט מחובותיך... משכך, טוב עשית עת פנית להליך זה. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.