• אריק

  נשלח ע"יאריק 23:26, 14 במאי 2015

  שלום רב ואני מקווה מאוד שתוכל לעזור לי בענייני, אני לאחר דיון בבקשת הפטר אני בהליך 5 שנים חובי 320000 ₪ ויש בקופה 70000 ₪ והצעתי עוד 30 אלף אבל יש ברשותי דירה ועכשיו השופט כנראה דורש עוד כסף ממני בגלל הדירה השופט אמור להגיע להחלטה בתוך 60 ימים, האם הוא יכול לחייב אותנו למכור את הדירה ? או שאם נגיע למצב כזה האם אנחנו יכולים פשוט להמשיך את ההליך של הפשיטה ? כי נעשה הכל כדי שלא יגעו בדירה אבל אנחנו מפחדים שהוא יכריח אותנו למכור אם לא נגיע להבנות עם המנהל המיוחד. האם הוא יכול לומר לא הגעתם להבנות אני מחייב אתכם לממש את הדירה? נשמח לשמוע את חוות דעתך תודה רבה

  השב
 • 10:07, 18 במאי 2015

  אריק שלומות,
  באופן עקרוני, בעל התפקיד אמור לכנס את כל נכסייך, לרבות זכויותיך בדירת המגורים.
  במקרה שלך, רצוי לדעת מהו גובה החובות בגינן הוגשו תביעות חוב, וכמה אושרו מתוכן על ידי הנאמן. זאת ועוד, רצוי מאוד שבטרם יחליט בית המשפט בעניינך, תפעל להגיש הצעה סבירה אשר תגלם את האפשרויות לקבלת ההפטר המיוחל. אני ממליץ לך בחום לפנות לעו"ד הבקיא בתחום הפש"ר כדי שיסייע לך.
  הח"מ הינו מומחה בתחום הפש"ר.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.