פשיטת רגל - כמה זמן - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מלי

  נשלח ע"ימלי 08:36, 23 במאי 2015

  שלום רב, הנני נכה 100% נפשית. אני רווקה מתגוררת בגפי בשכירות. כרגע אני מוגבלת אמצעים איחוד תיקים משלמת 150 בחודש זה כבר שנים. השאלה שלי: אם אתחיל בבקשה לפשיטת רגל, כמה זמן לוקח בפועל שאקבל הפטר פשיטת רגל סופי?! להזכיר אני נכה ולא עובדת שנים, האם הרשם/השופט יתחשב במצבי וייתן לי פשיטת רגל בהקדם, לאור מצבי שלא אחזור בעתיד לשוק העבודה? אודה לך על תשובה. בברכה, מלי.

  השב
 • 10:22, 23 במאי 2015

  מלי, שלום רב, שבת שלום וחג שמח,
  במקרה כפי שאת מתארת, יש לבדוק מאימתי החובות הרובצים עלייך? כמה זמן את מוכרזת "חייב מוגבל באמצעים", מה גובה החובות ומיהם הנושים העיקריים.. עפ"י הנתונים שמסרת, ובמידה ויש לך את כל האסמכתאות המגבים את נכותך וקביעה חד משמעית כי הנכות הינה צמיתה, אזי הליך הפש"ר הוא קצר מאוד. ויש אפשרות שתינתן לך האופציה אף להקדים את מועד הדיון בהכרזתך פושטת רגל ומתן הפטר במועד הדיון, היינו הפטר לאלתר.
  כל שנותר לי לאחל לך, הוא בריאות ואריכות ימים....

  תגובה
 • 05:56, 24 במאי 2015

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.