משהו שאני רוצה לדעת - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 22:19, 12 ביוני 2015

  היום במקרה הסתכלתי על התביעות חוב של הבנקים זה רק בנקים מהלוואות שלקחתי ואז הלוואות שלקחתי להחזיר הלוואה אחרת אני רוצה להבייןן איפה הבושה של השודדים האלו בנקים ועורכי דינם שמייצגים אותם הקפיצו את הסכומים כאילו כל השנים לא שילמתי שקל חזר לאותו דבר שילמתי ריביות יותר מהלוואות כוולי בעצבים על הגנבים האלווו ברצוני לדעת איך מנהל מיוחד בדיוק מאשר תביעות חוב למה הוא לא לוקח את כל ההחזרים שהחזרתי מהבנקים שיראה כמה החזרתי ואני בחור בן 31 בלי כלום גר בהאנגרים ומקבל קצבה עד שאני יסתדר אין לי ולא יהיה אין גרוש זה אומר להוציא ממני משהו לא יקרה כי אין אני שילמתי הכול ריביות היייתי בנאדם עובד מגיל 10 זרוק ברחובות דואג לעצמי כסף לכדורים של נגד התקפי זעם שאני סובל אין לי לפי מה קובע מנהל מיוחד את התביעות אני מתנגד להכול

  השב
 • 05:40, 13 ביוני 2015

  במועד בו ייחלו בדיקת תביעות החוב, תגיש התייחסותך לכל תביעה ובאופן פרטני אל בעל התפקיד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.